Stabilo Bl@ck Rollerball Pen Blue Box of 10, ACCO 0370140
$68.99
RRP $95.99
SAVE 28%
In Stock
STABILO BL@CK ROLLERBALL PEN
Glides comfortably over paper, with no need to apply pressure.
Features
- The entire shaft is covered in a non-Slip material also used in the automotive industry
- Anti-Roll-Away design
- Metal clip
Specifications
- Barrel: Plastic
- Line Width: 0.4mm
- Nib Type: Rollerball
- Colour: Blue
(4006381416467)
| SKU | 4006381416467 |
| Model # | 0370140 |
| Barcode # | 4006381416467 |
| Brand | Stabilo |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997