Russell Collection Money Bank 7cm Plane Pewter Finish, Whitehill HI BPP
Russell Collection Plane Pewter Finish Money Bank
Perfect for inspiring little adventurers or commemorating special occasions, this finely detailed plane features smooth contours, embossed accents, and a polished sheen that reflects the exceptional craftsmanship.
Features
- Stopper on the bottom so you can easily access your money
- Perfect for nurseries, christenings, birthdays, or collectors of heirloom-style gifts
- Approx. Dimensions: 16cm L x 14cm W x 7cm H
#baby money bank #piggy bank #savings bank #keepsake money box
(9323075011407)
| SKU | 9323075011407 |
| Model # | HI BPP |
| Barcode # | 9323075011407 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997