Russell Collection Coloured Art Glass Ornament 30cm Great Horned Owl, Whitehill CCG HOOT
$127.99
RRP $237.99
SAVE 46%
Only 1 left
Great Horned Owl Coloured Art Glass Ornament
Featuring rich swirls of vibrant colour encased in crystal-clear glass, this striking ornament captures and reflects light beautifully, creating a captivating focal point for any room. Whether displayed on a mantel, shelf, or windowsill, it brings elegance and contemporary charm to your home decor.
Specifications
- Material: Glass
- Dimensions: 16 x 13 x 30cm
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(9323075002177)
| SKU | 9323075002177 |
| Model # | CCG HOOT |
| Barcode # | 9323075002177 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997