Coloured Art Glass 31cm Dog Dachshund Heinz Collectible Figurine Ornament, Whitehill CCG-HEINZ
$135.99
RRP $290.99
SAVE 53%
Only 1 left
Coloured Art Glass Dog Dachshund Heinz
For Art Glass and Animal Figuirine Collectors add this adorable Dachshund to your collection!
Dimensions (W x D x H): 31 x 9.5 x 16 cm
#Collect #Display #Gift #Home Decor
(9323075003129)
| SKU | 9323075003129 |
| Model # | CCG HEINZ |
| Barcode # | 9323075003129 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.009240000m3 |
| Assembled Length | 0.310m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997