Coloured Art Glass 27cm Seahorse Morse Collectible Figurine Ornament, Whitehill CCG-MORSE
$60.99
RRP $97.99
SAVE 38%
Only 1 left
Seahorse Morse Coloured Glass Ornament
Cleverly crafted from coloured glass, this expertly-designed seahorse makes an amazing addition to your living space. Take art glass to a whole new level.
Dimensions (L x W x H): 10 x 8 x 27cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(9323075049011)
| SKU | 9323075049011 |
| Model # | CCG MORSE |
| Barcode # | 9323075049011 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997