Me To You Wedding Planner
This elegant wedding planner from iconic gift brand Me To You is sure to keep the bride-to-be organised in the lead-up to her big day! Conveniently sized as an A5 hardbound folder to fit comfortably inside most handbags, this planner is beautifully illustrated with the instantly-recognisable Tatty Teddy and his blushing bride. An ideal engagement gift.
Sections include
- Wedding
- Budget
- Ceremony
- Reception
- Wardrobe
- Guests
Features
- Includes 6 separate sections to record information
- Includes a one-year, month-by-month planner
- Includes plastic pockets for additional paper storage
Specifications
- Size: A5
- Hardbound folder with tabbed sections
#Engagement Gift #Wedding Stationery #Keepsake
(5035924577418)
| SKU | 5035924577418 |
| Model # | YG01Q6584 |
| Barcode # | 5035924577418 |
| Brand | Me To You |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997