Peter Pauper Press Wedding Planner Checklist 321541
$16.99
RRP $18.99
SAVE 11%
Only 1 left
Peter Pauper Press Wedding Planner Checklist
Planning a wedding can be a challenging affair. This purse-sized guided notebook will make life easier for the bride on-the-go!
Concise fill-in lists and charts enable you to compile the essential information you need to stay on track as you plan pre-wedding gatherings the big day itself and beyond.
Guided note-taking pages help organize vendor and venue information.
#School #Office #Stationery
(9781441321541)
| SKU | 9781441321541 |
| Model # | 321541 |
| Barcode # | 9781441321541 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.146m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997