Me To You Keepsake Box 24cm Wedding Memories, Jasnor YG01Q6585
$27.95
RRP $39.95
SAVE 30%
Only 1 left
Me To You Wedding Memories Keepsake Box
Constructed from durable coated cardboard that's beautifully illustrated with the instantly-recognisable Tatty Teddy and his blushing bride, this lovely keepsake box contains four different sized draws to store precious mementos from the couple's special day. A silver satin ribbon closure on the side of the box keeps everything secure.
Specifications
- Dimensions: 24 x 24 x 9.5cm
- Constructed from durable coated cardboard
#Wedding Gift #Keepsake
(5035924577425)
| SKU | 5035924577425 |
| Model # | YG01Q6585 |
| Barcode # | 5035924577425 |
| Brand | Me To You |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997