Gratitude Glass Jar Wedding Wishes 54597
From each of your guests comes a treasured gift. A piece of wisdom you didn't know exist. Have family and friends place their Wedding Wishes in the jar. Creating a beautiful memento of your Wedding Day.
Includes
- 1 x beautiful hand crafted glass jar with wooden lid
- 250 x champagne foil Wedding Wish cards
- Size: H28cm x D15cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777545970)
| SKU | 9314777545970 |
| Model # | 54597 |
| Barcode # | 9314777545970 |
| Brand | Gratitude |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997