Home Chapter Pizza Tool Kit The Essential Collection 2-Piece, Artisanau HCGS63484B
The Essential Pizza Tool Book Box by Home Chapter
Turn your kitchen shelf into a book shelf with this quality collection. Perfectly packaged for gifting, this set is ideal for birthdays, housewarmings, or any occasion where a pizza lover would appreciate a thoughtful and stylish gift.
Unleash your inner pizza enthusiast with this sleek and practical black 2-piece Pizza Set, designed to elevate your pizza experience!
Specifications
- Set Includes: Shaver & 9cm Pizza Wheel
- Materials: Stainless Steel, Acacia Wood
- Book Size: 31cm x 20cm x 4cm
- Tips & warnings: Handwash recommended
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(650450827889)
| SKU | 650450827889 |
| Model # | HCGS63484B |
| Barcode # | 650450827889 |
| Brand | Home Chapter |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997