Home Chapter Cheese Board Set The Gourmet Collection 4-Piece, Artisanau HCGS69989
The Gourmet Cheese Board Book Box by Home Chapter
Turn your kitchen shelf into a book shelf with this quality collection. Treat yourself or a fellow cheese lover to this high-quality set, it's the perfect addition to any kitchen or entertaining space!
Introducing the ultimate 4-piece Cheese Knife Set, complete with a stunning Acacia Wood Cutting Board, your new go-to companion for indulging in gourmet cheese experiences!
Specifications
- Set includes: Parmesan Shaver, Hard Cheese Knife, Cheese Fork & Acacia Wood Cutting Board
- Materials: Stainless Steel, Acacia Wood
- Book Size: 32cm x 27cm x 3cm
- Tips & warnings: Handwash recommended
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(605450827001)
| SKU | 605450827001 |
| Model # | HCGS69989 |
| Barcode # | 605450827001 |
| Brand | Home Chapter |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997