Frankie & Me Terracotta Daze Scented Candle 200g Amber & Sandalwood E9402
Frankie & Me Terracotta Daze Scented Candle 200g Amber & Sandalwood
Frankie & Me Deluxe Range is made using the highest quality soy wax blend encouraging a burn that is pure and intensely fragrant. This deluxe range offers hand poured glass jar candles with a mix of lead-free cotton wicked and wooden wicked candles promising a clean burn every time. The beautifully crafted glass jars offer the perfect ambience, lighting up any home or space.
Features
- Palm oil free
- Hand poured
- Wooden wicked
- Size: 200g
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9313559646102)
| SKU | 9313559646102 |
| Model # | E9402 |
| Barcode # | 9313559646102 |
| Brand | Frankie & Me |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997