Frankie & Me Crystal Collection Reed Diffuser 150mL Aventurine & Sage E9384
$22.99
RRP $24.99
SAVE 8%
Only 1 left
Frankie & Me Crystal Collection Reed Diffuser 150mL Aventurine & Sage
This new Crystal Collection will give your home the smell of pure luxury and decadence all while creating a beautiful soft ambience. Sit back and relax and enjoy the spiritual healing powers with this crystal range.
Features
- Relaxing Sage scent with Aventurine Crystal
- Healing qualities include Confidence and Happiness
- Volume: 150mL
(9313559645921)
| SKU | 9313559645921 |
| Model # | E9384 |
| Barcode # | 9313559645921 |
| Brand | Frankie & Me |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997