Frankie & Me Crystal Collection Reed Diffuser 150mL Amethyst & Lavender E9382
$20.99
RRP $24.99
SAVE 16%
Only 1 left
Frankie & Me Crystal Collection Reed Diffuser 150mL Amethyst & Lavender
This new Crystal Collection will give your home the smell of pure luxury and decadence all while creating a beautiful soft ambience. Sit back and relax and enjoy the spiritual healing powers with this crystal range.
Features
- Soothing Lavender scent with Amethyst Crystal
- Healing qualities include Serenity and Wisdom
- Volume: 150mL
(9313559645907)
| SKU | 9313559645907 |
| Model # | E9382 |
| Barcode # | 9313559645907 |
| Brand | Frankie & Me |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997