Florence Broadhurst Bobby Broadhurst Singapore Hand Cream 100mL, Cognescenti 331601
$10.99
RRP $19.95
SAVE 45%
Only 2 left
Bobby Broadhurst Singapore Hand Cream
Pamper yourself with this luxurious hand cream enriched with Vitamin E and Almond Oil.
Packaged in a red-blue and gold-patterned tube, elegant and styled to reflect the Bobby Singapore range's aesthetic.
Directions
- Massage gently onto hands
Fragrance Notes
- Top: Freesia, Ylang Ylang
- Heart: Gardenia, Tuberose
- Base: Vetiver, Tonka
#aromatherapy #meditation #affordable luxury #home decor #gift
(9311679331601)
| SKU | 9311679331601 |
| Model # | 331601 |
| Barcode # | 9311679331601 |
| Brand | Florence Broadhurst |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997