Disney Mug 310mL Lilo & Stitch, Jasnor HBMUGBDC51
Disney Lilo & Stitch Mug
This Disney mug features a beautiful character illustration of Disney's Lilo and Stitch, with the caption 'Ohana means family... Family means nobody gets left behind or forgotten.'. This lovely red mug makes a wonderful gift for a Disney fan!
Features
- Caption reads: Ohana means family... Family means nobody gets left behind or forgotten
- Officially licensed Disney merchandise
- Presented in Disney gift box
- The perfect gift for a Disney fan
Specifications
- Capacity: 310mL
- Dimensions (W x H x D): 11.5 x 8 x 7.5cm
- Weight: 0.3kg
- Made from Ceramic
NOT dishwasher or microwave safe.
#Gift #Home #Living #Decor #Kitchen
(5055453494260)
| SKU | 5055453494260 |
| Model # | HBMUGBDC51 |
| Barcode # | 5055453494260 |
| Brand | Disney |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997