Disney Mug with Lid 400mL Dumbo Circus, Jasnor HBMUGDDC01
Disney Dumbo Circus Mug with Lid
Treat yourself to this spectacular Disney Dumbo Shaped Mug, moulded to look like a big top circus tent and featuring a fabulous wraparound design that includes both Dumbo and Timothy Mouse from Disney's classic animated film. The tent's big top even acts as a removeable lid to keep your favourite hot drinks warmer for longer. The mug is also dishwasher and microwave safe.
Features
- Shaped mug with circus tent's big top as a removeable lid
- Presented in a branded gift box
- The perfect gift for a Disney Dumbo fan
Specifications
- Capacity: 400mL
- Dimensions (W x H x D): 13.5 x 11 x 12cm
- Weight: 0.4kg
- Made from Dolomite
Dishwasher and microwave safe.
#Gift #Home #Living #Decor #Kitchen
(5055453463242)
| SKU | 5055453463242 |
| Model # | HBMUGDDC01 |
| Barcode # | 5055453463242 |
| Brand | Disney |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997