Disney Mug 310mL 101 Dalmatians: Patch, Jasnor HBMUGBDC42
Disney 101 Dalmatians: Patch Mug
This Disney mug features a wonderful character illustration of Disney's Patch from 101 Dalmations, with the caption 'Look For The Good Spots In Life'. This lovely yellow mug with spots makes a great gift for a Disney fan!
Features
- Caption reads: Look For The Good Spots In Life
- Officially licensed Disney merchandise
- Presented in Disney gift box
- The perfect gift for a Disney fan
Specifications
- Capacity: 310mL
- Dimensions (W x H x D): 11.5 x 8 x 7.5cm
- Weight: 0.3kg
- Made from Ceramic
NOT dishwasher or microwave safe.
#Gift #Home #Living #Decor #Kitchen
(5055453494178)
| SKU | 5055453494178 |
| Model # | HBMUGBDC42 |
| Barcode # | 5055453494178 |
| Brand | Disney |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997