Caribee Gear Bag 65L Hawk 60
Great for travel, sports or the gym, the Caribee Hawk is a 65L gear bag that is ready to haul your gear.
Features
- Premium Caribee multi-purpose gear bag that is great for use for travelling, the gym or as a sports bag
- Innovative folding design allows this gear bag to fold into itself for compact storage, ideal for travel
- Large lockable main compartment
- Two handy end zippered storage pockets
- Internal utility pocket
- Adjustable & removable shoulder strap
Specifications
- Volume: 65L
- Dimensions: 60 x 35 x 36cm
#Caribee #travel #gift #accessories #bag
(9315524056800)
| SKU | 9315524056800 |
| Model # | 5680 |
| Barcode # | 9315524056800 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997