Caribee Urban Utility 76cm Gear Bag Black 57095
$39.95
RRP $43.99
SAVE 9%
Only 2 left
Urban Utility 76cm Gear Bag Black 57096
Specifications
- Volume: 60L
- Dimensions: 76 x 32 x 32cm
Features
- Zippered end shoe compartment
- Fully encompassing webbing handles for extra strength
- End panel utility sleeve pocket
- Front zip mesh pocket
- Removable shoulder strap
#Travel #Gift #Accessories
(9315524057098)
| SKU | 9315524057098 |
| Model # | 57095 |
| Barcode # | 9315524057098 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997