Aurora Palm Pals Choco B'day Cake
Choco B'Day Cake is the embodiment of a delightful celebration, always ready to throw the most memorable birthday bashes! With every detail from the games to the guest list thoughtfully curated, he ensures that every birthday feels like a festival of joy. Choco is the friend everyone wishes they had when their special day rolls around.
Choco is a plush chocolate cake with vibrant confetti sprinkles and a cheerful "Happy Birthday" banner across his middle. His plush texture is as soft as a freshly baked cake, complete with a cute candle on top that's ready to light up any party.
About Me
- Family: Cravings
- My Personality: Delightful
- Best Pal: Oceana Mermaid Brunette
- I am about L10cm x D9cm x H14cm in size
- I am made from high-quality materials for a soft, fluffy touch
- I fit in the palm of your hand!
- Own the whole #palmpalsparty collection!
- I hold bean pellets suitable for all ages to ensure my quality and stability.
Step into a world of charm, charisma, and cuteness with Palm Pals. The ultimate plush brand. These fun-sized characters are ready to be your new besties, each boasting a quirky personality. With new characters regularly joining the Palm Pals party, the fun never ends! These palm-sized plushies are big on making new friends and letting their diverse personalities shine when you collect them all. Join the Palm Pals party and let the festivities begin!
#PalmPals #CakePlush #BirthdayPlush #CutePlush #KawaiiToys #AuroraPlush #GiftIdeas #KaraOnline
(4894856047120)
| SKU | 4894856047120 |
| Model # | 34074 |
| Barcode # | 4894856047120 |
| Brand | Aurora |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997