Aurora Palm Pals Sprinkle Ice Cream
Sprinkle Ice Cream is the master of sweets, always whipping up the most delightful desserts to treat himself and his pals. With a philosophy that a little treat is good for the soul, he ensures every scoop is filled with fun and festivity. Sprinkle's creative confections are a reminder to savor life's sweeter moments.
He is a delightful scoop of vanilla ice cream, complete with a crispy waffle cone and colorful sprinkles that add a pop of joy to his plush form. His cheerful face and soft, huggable body make him the perfect companion for both sunny adventures and cozy days in.
About Me
- Family: Cravings
- My Personality: Indulgent
- Best Pal: Dashi Cup Noodles
- I am about L10cm x D9cm x H11cm in size
- I am made from high-quality materials for a soft, fluffy touch
- I fit in the palm of your hand!
- Own the whole #palmpalsparty collection!
- I hold bean pellets suitable for all ages to ensure my quality and stability.
Step into a world of charm, charisma, and cuteness with Palm Pals. The ultimate plush brand. These fun-sized characters are ready to be your new besties, each boasting a quirky personality. With new characters regularly joining the Palm Pals party, the fun never ends! These palm-sized plushies are big on making new friends and letting their diverse personalities shine when you collect them all. Join the Palm Pals party and let the festivities begin!
#IceCreamPlush #DessertPlush #PalmPals #CuteToys #KawaiiPlush #KaraOnline
(9353468029504)
| SKU | 9353468029504 |
| Model # | 34075 |
| Barcode # | 9353468029504 |
| Brand | Aurora |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997