Aurora Palm Pals Cottontail Bunny
Cottontail Bunny boasts a fluffy, pure white coat with soft pink inner ears that add a touch of gentle charm. His bright, sparkling eyes exude warmth, making him a delightful companion for anyone in need of a tender hug.
Take a page from Cottontail's book, you'll find the definition of polite. Cottontail is a charming gentleman who goes out of his way to treat everyone with respect and kindness.
About Me
- Family: Pet
- My Personality: Polite
- Best Pal: Eve Earth
- I am about L10cm x D11cm x H11cm in size
- I am made from high-quality materials for a soft, fluffy touch
- I fit in the palm of your hand!
- Own the whole #palmpalsparty collection!
- I hold bean pellets suitable for all ages to ensure my quality and stability.
Step into a world of charm, charisma, and cuteness with Palm Pals. The ultimate plush brand. These fun-sized characters are ready to be your new besties, each boasting a quirky personality. With new characters regularly joining the Palm Pals party, the fun never ends! These palm-sized plushies are big on making new friends and letting their diverse personalities shine when you collect them all. Join the Palm Pals party and let the festivities begin!
#BunnyPlush #EasterToy #PalmPals #CutePlush #SoftToy #Kawaii #KaraOnline
(9353468029863)
| SKU | 9353468029863 |
| Model # | 82061 |
| Barcode # | 9353468029863 |
| Brand | Aurora |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997