Aurora Palm Pals Diana Bunny Mushroom
Diana Bunny Mushroom beams with the energy of spring sunshine, lighting up every meadow she visits. With magical bunny ears that seem to sprinkle a little extra wonder wherever she goes, Diana brings sparkle, warmth, and cheer to every moment.
She features a soft, palm-sized mushroom plush design with cute bunny ears and gentle spring colors that make her perfect for cuddling, collecting, and brightening any collection.
About Me
- Family: Seasonal
- My Personality: Beaming
- Best Pal: Petal Pink Lop Bunny
- I am about L10cm x D10cm x H13cm in size
- I am made from high-quality materials for a soft, fluffy touch
- I fit in the palm of your hand!
- Own the whole #palmpalsparty collection!
- I hold bean pellets suitable for all ages to ensure my quality and stability.
Step into a world of charm, charisma, and cuteness with Palm Pals. The ultimate plush brand. These fun-sized characters are ready to be your new besties, each boasting a quirky personality. With new characters regularly joining the Palm Pals party, the fun never ends! These palm-sized plushies are big on making new friends and letting their diverse personalities shine when you collect them all. Join the Palm Pals party and let the festivities begin!
#BunnyPlush #MushroomPlush #PalmPals #FantasyPlush #CuteToys #KaraOnline
(9353468029917)
| SKU | 9353468029917 |
| Model # | 82224 |
| Barcode # | 9353468029917 |
| Brand | Aurora |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997