Aurora Palm Pals Sparkle Birthday Cupcake
Sparkle Birthday Cupcake is a cheerful plush in bright pink with fluffy white "frosting," colorful embroidered sprinkles, and a golden-tipped candle that glimmers with joy. "Happy B'day" is stitched in bright blue icing across her top, while her round feet, rosy cheeks, and smiling face make her an irresistible burst of celebration.
Always eager to sprinkle joy with her surprise birthday plans, Sparkle Birthday Cupcake is a bundle of fun. Her friendly nature is as radiant as her birthday candle, which makes hiding in the dark a playful challenge. Yet, her pals don't mind one bit; her warmth and cheerful spirit turn every party into a burst of delightful laughter and sweet moments.
About Me
- Family: Cravings
- My Personality: Amazing
- Best Pal: Amore Heart
- I am about L10cm x D10cm x H11cm in size
- I am made from high-quality materials for a soft, fluffy touch
- I fit in the palm of your hand!
- Own the whole #palmpalsparty collection!
- I hold bean pellets suitable for all ages to ensure my quality and stability.
Step into a world of charm, charisma, and cuteness with Palm Pals. The ultimate plush brand. These fun-sized characters are ready to be your new besties, each boasting a quirky personality. With new characters regularly joining the Palm Pals party, the fun never ends! These palm-sized plushies are big on making new friends and letting their diverse personalities shine when you collect them all. Join the Palm Pals party and let the festivities begin!
#CupcakePlush #BirthdayToy #PalmPals #CutePlush #DessertPlush #Kawaii #KaraOnline
(9353468028545)
| SKU | 9353468028545 |
| Model # | 34168 |
| Barcode # | 9353468028545 |
| Brand | Aurora |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997