Aurora Palm Pals Precious Moments Charlie Bear
Discover the Precious Moments plush collection, capturing the essence of love and sweet memories. This range features soft, high-quality plushies. Perfect for snuggling, storytelling, or as heartwarming keepsakes, each plush embodies the cherished values and heartfelt sentiments of Precious Moments.
Ideal for gifting or as a comforting companion, these plush toys are a delightful blend of comfort and affection.
About Me
- I am about L11cm x D11cm x H11cm in size
- I am made from high-quality materials for a soft, fluffy touch
- I fit in the palm of your hand!
- Own the whole #palmpalsparty collection!
- I hold bean pellets suitable for all ages to ensure my quality and stability.
Step into a world of charm, charisma, and cuteness with Palm Pals. The ultimate plush brand. These fun-sized characters are ready to be your new besties, each boasting a quirky personality. With new characters regularly joining the Palm Pals party, the fun never ends! These palm-sized plushies are big on making new friends and letting their diverse personalities shine when you collect them all. Join the Palm Pals party and let the festivities begin!
#TeddyBear #CharlieBear #PalmPals #CutePlush #GiftIdeas #KaraOnline
(9353468029832)
| SKU | 9353468029832 |
| Model # | 15885 |
| Barcode # | 9353468029832 |
| Brand | Aurora |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997