Zookini Plush Teddy Bear
Zookini Plush Toy
- Teddy Bear
- Beautiful fluffy friend cute soft teddy bear
- Material: Plush (polyester fibres/plastic pellets)
- Dimensions:
- Product Care: Surface washable with cold water
- Suitable for all ages
"
(2990010311440)
| SKU | 2990010311440 |
| Model # | 2990010311440 |
| Barcode # | 2990010311440 |
| Brand | Zookini |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.399m |
| Assembled Width | 0.200m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997