Zookini Plush Grey Puppy
Zookini Plush Toy
- Puppy Dog
- Beautiful fluffy friend cute soft puppy
- Material: Plush (polyester fibres/plastic pellets)
- Dimensions:
- Product Care: Surface washable with cold water
- Suitable for all ages
"
(2990010311426)
| SKU | 2990010311426 |
| Model # | 2990010311426 |
| Barcode # | 2990010311426 |
| Brand | Zookini |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.399m |
| Assembled Width | 0.200m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997