Wrendale Designs Cow Mug - Mooo
Wrap your hands around your favourite hot drink in this wonderful Wrendale Designs mug. Perfectly sized for a hearty cup of hot chocolate or coffee, and is designed to feel comfortable in your hand. Why not gift it to the animal and flower lover in your life.
Specifications
- Made from fine bone China
- Capacity: 310mL
- Dimensions: 8.5cm W x 8cm H
- Dishwasher & Microwave Safe
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(749151754942)
| SKU | 749151754942 |
| Model # | MMQK5629-XS |
| Barcode # | 749151754942 |
| Brand | Royal Worcester |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997