Wine Glass Jewelled Fabulous 30 Happy Birthday, Gibson Gifts 20838
$18.95
RRP $29.95
SAVE 37%
Only 3 left
Gibson Gifts Jewelled Wine Glass
Gibson Gifts' Jewelled Collection offers a wide collection of beautiful gifts that are perfectly suited to Marriages, Anniversaries, and more. This beautiful wine glass makes a great gift for the special Her.
Box Dimensions: 10 x 10 x 24cm
Print: Fabulous 30 Happy Birthday
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777208387)
| SKU | 9314777208387 |
| Model # | 20838 |
| Barcode # | 9314777208387 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997