Reed Diffuser Jewelled Fabulous 30 Happy Birthday, Gibson Gifts 20856
$17.95
RRP $27.95
SAVE 36%
Only 3 left
Gibson Gifts Jewelled Reed Diffuser
Gibson Gifts' Jewelled Collection offers a wide collection of beautiful gifts that are perfectly suited to Marriages, Anniversaries, and more. This lovely reed diffuser makes a great home decor and a perfect gift for that Special Her.
Specifications
- Box Dimensions: 9 x 9 x 26cm
- Print: Fabulous 30 Happy Birthday
- Fragrance: Peony & Blush
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9314777208561)
| SKU | 9314777208561 |
| Model # | 20856 |
| Barcode # | 9314777208561 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997