TY Squishy Beanies Neve Black & White Penguin
Who needs a pillow when you have a penguin? Neve knows how to snuggle, especially when it's cold! Waddle away with this penguin Squishy Beanie.
Birthday: June 23
Poem: Following a rocky path. To the water for a bath. Waddling along the way. To the icy, freezing bay.
Features
- Colourful soft fabric
- Large rimmmed eyes in a cute expression
- Suitable for all occasions
- Suitable ages 3+
- Ready for hugs and love
- Fun to squeeze
- Surface clean only
Specifications
- Material: Polyester
- Size: 20 x 13 x 25cm
#toy #gift #kids #plush
(008421392841)
| SKU | 008421392841 |
| Model # | TY39284 |
| Barcode # | 008421392841 |
| Brand | TY |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997