TY Squishy Beanies Sneaky Grey Raccoon
Sneaky is always rummaging around looking for a new friend. Would you go on an adventure with this curious creature? Scurry along with this Racoon Squishy Beanie!
Birthday: October 19
Poem: You left your lunch on top of your car. It fell right off, it did not go far. I rushed right over and grabbed it, Then ate it all lickety-split!
Features
- Colourful soft fabric
- Large rimmmed eyes in a cute expression
- Suitable for all occasions
- Suitable ages 3+
- Ready for hugs and love
- Fun to squeeze
- Surface clean only
Specifications
- Material: Polyester
- Size: 20 x 13 x 25cm
#toy #gift #kids #plush
(008421392858)
| SKU | 008421392858 |
| Model # | TY39285 |
| Barcode # | 008421392858 |
| Brand | TY |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997