TSK Signature Series Glasses Set 40th Birthday Flute Shot Stemless Glass Rose Gold SSFPK010
$33.95
RRP $59.95
SAVE 43%
Only 1 left
TSK Signature Series 40th Birthday Wishes Rose Gold Flute Shot Stemless Glass Set
40th Birthday Wishes three-piece glassware set. Includes stemless wine glass, champagne flute, and shot glass. The perfect gift for the big four-oh!
Includes
- 1 x Champagne flute, 1 x Shot glass, 1 x Stemless wine glass
- Packaged in gift box
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9328357103375)
| SKU | 9328357103375 |
| Model # | SSFPK010 |
| Barcode # | 9328357103375 |
| Brand | TSK Giftware |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997