Gibson Gifts Mug Mad Dots - 40th Birthday, Birthday Gift Mug 37052
$17.95
RRP $19.99
SAVE 10%
Only 1 left
Mad Dots 40th Birthday Mug by Gibson Gifts
Message on mug: "Fabulous at 40 Happy Birthday"
Specifications
- Dimensions: 12cm (w) x 13cm (h) x 9cm (diameter)
- Fine China mug
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777370527)
| SKU | 9314777370527 |
| Model # | 37052 |
| Barcode # | 9314777370527 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997