The Gallery Collection Figurine 19cm Owl Hedwig Bronze Finish, Whitehill HL-HEDWIG
$14.99
RRP $110.99
SAVE 86%
Only 1 left
The Gallery Collection Owl Hedwig Figurine
Designed and created in the UK, The Gallery Collection figurines comes presented in a gift box.
Specifications
- Bronze finish
- Approx. height 19.5cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(5060366687203)
| SKU | 5060366687203 |
| Model # | HL HEDWIG |
| Barcode # | 5060366687203 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997