The Gallery Collection Figurine 12cm Dog Labrador Bronze Finish, Whitehill HL-DLAB
$14.99
RRP $75.99
SAVE 80%
Only 3 left
The Gallery Collection Dog Labrador Figurine
Designed and created in the UK, The Gallery Collection figurines comes presented in a gift box.
Specifications
- Bronze finish
- Approx. height 12cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(5060366687128)
| SKU | 5060366687128 |
| Model # | HL DLAB |
| Barcode # | 5060366687128 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997