Swell Glass Vase 18x12x24cm Clear, Home Decor, Coast to Coast Home OD4849
$22.95
RRP $45.95
SAVE 50%
Only 1 left
Swell Glass Vase
The Swell Glass Vase brings the home decor to new levels. The elegant curves and beautiful silhouette and ridged texture brings a modern, yet luxury look to any room. Perfect with your favourite arrangement of fresh or artificial flowers.
Specifications
- Dimensions (L x W x H): 18 x 12 x 24cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9330049783048)
| SKU | 9330049783048 |
| Model # | OD4849 |
| Barcode # | 9330049783048 |
| Brand | Coast to Coast |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997