Tully Glass Vase 17x17.5cm Green/White, Home Decor, Coast to Coast Home OD4955
$40.99
RRP $50.95
SAVE 20%
Only 1 left
Tully Glass Vase
Add an elegant touch to your home decor with the Tully Glass Vase. The beautiful green and white marble swirl effects are a perfect addition to any room. This versatile vase is great for displaying small bouquets or as a standalone statement piece. Elevate your space with this stunning vase.
Specifications
- Dimensions (W x H): 17 x 17.5cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9330049811178)
| SKU | 9330049811178 |
| Model # | OD4955 |
| Barcode # | 9330049811178 |
| Brand | Coast to Coast |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.170m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997