Starlightz LED USB Kids Light 42cm Snowman, Interactive Neon Xmas Light Gibson Gifts 21398
STARLIGHTZ CHRISTMAS LIGHTS
STARLIGHTZ CHRISTMAS LIGHTS. A beautiful addition to any room, this range of exclusively acrylic light-up Christmas Decor changes colour modes with the simple click of a remote and is responsive to music. Download the app, plug in the light to a USB power source, choose your music and set the mood. Great for nighttime melodies and the perfect accompaniment to a Christmas party!
Download the iDeal LED App to sync lights to your own music.
Product dimensions: 25x18x35cm
#Lighting #Lamp #Reading
(9314777213985)
| SKU | 9314777213985 |
| Model # | 21398 |
| Barcode # | 9314777213985 |
| Brand | Starlightz |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.420m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.020160000m3 |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.399m |
| Assembled Width | 0.200m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997