Starlightz LED USB Kids Light SMALL Puppy, Interactive Neon Night Light Gibson Gifts 26292
STARLIGHTZ KIDS LIGHTS
STARLIGHTZ KIDS LIGHTS. A beautiful addition to any child's room, this range of exclusively acrylic light-up animals changes colour modes with the simple click of a remote and is responsive to music. Download the app, plug in the light to a USB power source, choose your music and set the mood. Great for kids bedtimes melodies and the perfect accompaniment to a disco party!
Download the iDeal LED App to sync lights to your own music.
Product dimensions:
#Lighting #Lamp #Reading
(9314777262921)
| SKU | 9314777262921 |
| Model # | 26292 |
| Barcode # | 9314777262921 |
| Brand | Starlightz |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.007452000m3 |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.230m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997