Splosh Whisky Stones
Get these Whisky Stones for Dads who loves a drink. Designed to keep your drink cool.
Features
- 9 whisky stones with printed cotton storage pouch
- Comes packaged in gift box
Specifications
- Size: 6 x 2 x 6 cm
- Made from soapstone
- Hand wash only
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9332519148302)
| SKU | 9332519148302 |
| Model # | FD2424 |
| Barcode # | 9332519148302 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.060m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997