Splosh Whisky Glass Best Dad In The World FD2423
$14.99
RRP $16.99
SAVE 12%
Only 1 left
Splosh Whisky Glass
We have something special for every Dad. Whisky glass with printed quote is sure to brighten up his day!
Features
- Made from high quality material
- Packaged in gift box
Specifications
- Size: 8 x 8 x 8.5cm
- Material: Glass
- Hand wash only
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9332519148296)
| SKU | 9332519148296 |
| Model # | FD2423 |
| Barcode # | 9332519148296 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997