Splosh Best Dad Ever Whisky Glass
A fun and practical gift for Dads with 2 designs to choose from. Add a matching coaster and whisky stones to complete the gift!
Features
- Whiskey glass with coloured decal: Best Dad Ever
- Packaged in colour gift box
- Size: D8 x H8cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9332519136316)
| SKU | 9332519136316 |
| Model # | FD2316 |
| Barcode # | 9332519136316 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997