Go Ask Your Mother Coaster
A fun and practical gift for Dad for all times.
Features
- Made from high-quality ceramic!
- Non-slip cork backing!
- 3D embossed details!
- Size: 10.5 x 10.5 x 0.5cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9332519136231)
| SKU | 9332519136231 |
| Model # | FD2309 |
| Barcode # | 9332519136231 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.105m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997