Splosh Coaster 10cm I Am So Grateful I Have you In My Life FD2311
$4.99
RRP $7.99
SAVE 38%
Only 1 left
Grateful Coaster
A small gift of apprecation for your loved one. Message reads: I am so grateful I have you in my life.
Features
- Made from high-quality ceramic!
- Non-slip cork backing!
- 3D embossed details!
- Size: 10.5 x 10.5 x 0.5cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9332519136255)
| SKU | 9332519136255 |
| Model # | FD2311 |
| Barcode # | 9332519136255 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.105m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997