Snowing Dome with Mermaid and Coral-Go-Around 27cm Blue, Musical Lights Xmas & Co JT80-6
Snowing Dome with Mermaid and Coral-Go-Around
Brighten your room with swirls of light and sparkle with the Xmas & Co. Dome collection! The Xmas & Co. Dome collection adds a touch of magic to any space! This dome is a perfect addition to your little princess's bedroom as a bedside night light, or anywhere you want to add sparkly magic to it.
Specifications
- Lantern Measures (L x W x H): 11 x 11 x 27cm
- Function: Lights up and plays music
- Power Source: Battery operated
- Batteries: 3 x AA batteries required (not included)
- Care & operating instructions are provided.
- Packaged safely in gift box
#Lighting #Lamp #Reading #Night Light #Nursery Gift #Kids Room Decor
(2990010313444)
| SKU | 2990010313444 |
| Model # | JT80-6 |
| Barcode # | 2990010313444 |
| Brand | Xmas & Co. |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997