Snowing Windmill with Spinning Princess 37cm Pink, Musical Lights Xmas & Co JT80-8
Snowing Windmill with Spinning Princess
Brighten your room with swirls of light and sparkle with the Xmas & Co. collection! Add a touch of magic to any space with this beautiful windmill. A perfect addition to the dining table, living room window, and even your little princess's bedroom as a night light.
Specifications
- Lantern Measures (L x W x H): 10 x 10 x 37cm
- Function: Lights up and plays music
- Power Source: Battery operated
- Batteries: 3 x AA batteries required (not included)
- Care & operating instructions are provided.
- Packaged safely in gift box
#Lighting #Lamp #Reading #Night Light #Nursery Gift #Kids Room Decor
(2990010313451)
| SKU | 2990010313451 |
| Model # | JT80-8 |
| Barcode # | 2990010313451 |
| Brand | Xmas & Co. |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997