Russell Collection Jewellery Box 3cm Heart with Flowers, Whitehill HR EFLH
Russell Collection Heart with Flowers Jewellery Box
Celebrate love and elegance with this dazzling keepsake designed to store your treasured jewellery in style. Heart-shaped, embossed flowers and adorned with sparkling diamante accents, this exquisite box combines romance with refined craftsmanship, making it a perfect gift for anniversaries, birthdays, or special occasions.
This beautiful design, elegant finish and sparkling details make it a striking decorative piece for any dressing table or vanity.
Approx. dimensions: 6cm L x 6cm W x 3cm H
#gift #fashion #accessories #decor #keepsake
(9323075051069)
| SKU | 9323075051069 |
| Model # | HR EFLH |
| Barcode # | 9323075051069 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.060m |
| Assembled Height | 0.030m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997