Trinket Box Diamond Bling, Jewellery Case, Gibson Gifts 20756
$21.95
RRP $38.99
SAVE 44%
In Stock
Diamond Bling Trinket Box from Gibson Gifts
A beautiful trinket box for small jewellery. Great gift box for rings, earrings, charms and more!
Dimensions (W x D x H): 6.5 x 4 x 6.5cm
#Gibson Gifts #gift #fashion #accessories
(9314777207564)
| SKU | 9314777207564 |
| Model # | 20756 |
| Barcode # | 9314777207564 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.065m |
| Assembled Height | 0.059m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997